O nas

MARBAD jest firmą produkcyjno–handlową powstałą w 1991 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a Zakład Produkcyjny i główny magazyn w Siedliskach koło Turku (woj. Wielkopolskie

Zajmujemy się szerokim zakresem technologii obróbki powierzchni.

Nasza oferta aktualna oferta, ugruntowana wieloletnią obecnością na rynku jest wynikiem pracy doświadczonej kadry i dotyczy ona podstawowych operacji obróbki powierzchni, takich jak:

  • obróbka roto – wibracyjna (obróbka pojemnikowa, wibracyjna, wibrościerna, trowalizacja, bębnowanie, vibratory mass finishing, gleitschleifen, vibracné omielanie, vibracní omílání),
  • obróbka strumieniowo – ścierna (śrutowanie),
  • szlifowanie,
  • polerowanie.

Oferujemy technologie, materiały eksploatacyjne i niezbędne urządzenia, z których większość pochodzi z własnej produkcji lub z firm zagranicznych, których jesteśmy przedstawicielem w Polsce.

Specjalizujemy się w technologiach obróbki wibrościernej (tzw. trowalizacja) w której to dziedzinie osiągnęliśmy czołową pozycję na rynku polskim. Zawdzięczamy to ciągłemu doskonaleniu produkcji materiałów stosowanych w tej technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu w opracowywaniu technologii i wdrażaniu kompletnych systemów obróbczych u naszych klientów.

Poza tym eksportujemy nasze wyroby na wiele rynków europejskich, m.in. do Niemiec, Wlk. Brytanii, Szwecji, Słowacji, Czech, Rosji, Węgier, Holandii…

Nasza oferta dotyczy również metod i urządzeń do oczyszczania ścieków i powietrza powstających podczas procesów obróbki. Własne laboratorium obróbki powierzchni pozwala na opracowywanie technologii obróbki spełniających wymagania naszych klientów.

Dla klientów którzy nie posiadają odpowiednich urządzeń oferujemy usługową obróbkę powierzchni detali. Współpracujemy z wieloma czołowymi producentami maszyn, narzędzi i materiałów technologicznych do obróbki powierzchni.

Szczególną uwagę przywiązujemy do zwiększenia oferty o pozycje z własnej produkcji, rozwijając konsekwentnie asortyment produkowanych materiałów i urządzeń. Pozwala to nam w coraz większym stopniu zaspakajać potrzeby naszych klientów.

Uzyskany w 2005 roku certyfikat ISO potwierdza wysoki poziom organizacji firmy i wysoką jakość oferowanych produktów.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.