Kształtki żywiczne, ceramiczne i porcelanowe

Jesteśmy producentem szerokiego asortymentu materiałów technologicznych do obróbek wibrościernych: kształtek, płynów wspomagających, past, proszków, granulatów, flokulantów do oczyszczania ścieków poobróbkowych, itp. (consumables for vibratory mass finishing: chips, compounds, pastes, granulates, flocculants for waste water cleaning, etc.)

Nasza oferta kształtek metalowych, szklanych i drewnianych kształtuje się następująco:

Kształtki żywiczne

Kształtki o spoiwie żywicznym, tzw. plastikowe Produkowane w kilku kształtach i w szerokim zakresie charakterystyk i wymiarów: od 10 do 95 mm.

Zastosowanie (ogólne zalecenia):
obróbka detali ze stopów metali nieżelaznych (Al., Mg, ZnAl, mosiądz, itp.) lub stalowych wszędzie tam gdzie wymagana jest delikatniejsza obróbka. Obróbka „na mokro” z użyciem odpowiednich płynów wspomagających.

więcej

Kształtki ceramiczne

Kształtki o spoiwie ceramicznym Produkowane w kilkunastu kształtach i w bardzo szerokim zakresie charakterystyk i wymiarów: od 3 do 40 mm.

Zastosowanie (ogólne zalecenia):
obróbka detali ze stali zwykłych i stopowych. Obróbka „na mokro” z użyciem odpowiednich płynów wspomagających.

więcej

Kształtki porcelanowe

Kształtki o spoiwie ceramicznym - porcelanowym Produkowane w kilku kształtach i w szerokim zakresie charakterystyk i wymiarów: od 3 do 20 mm.

Zastosowanie (ogólne zalecenia):
obróbka wykończeniowa – polerowanie detali ze stali zwykłych i stopowych jak i stopów metali nieżelaznych. Obróbka „na mokro” z użyciem odpowiednich płynów wspomagających.

więcej

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.