Dysponujemy 2 pracowniami obróbki powierzchni wyposażonymi w szeroki asortyment urządzeń do obróbek roto-wibracyjnych, w których wykonujemy bezpłatne próby mające na celu dobór optymalnej technologii obróbki detali klienta.

Posiadamy laboratorium chemiczne, które pozwala na opracowanie nowych, zindywidualizowanych preparatów wspomagających ukierunkowanych pod kątem konkretnych procesów które są prowadzone u naszych odbiorców, np. flokulantów, płynów i past wspomagających, środków adhezyjnych, preparatów przyśpieszających obróbkę.

Poza tym w naszych pracowniach wyposażonych w kilkanaście urządzeń różnego typu i o różnych wielkościach oraz pełen zakres mediów (kształtek żywicznych, ceramicznych i porcelanowych, płynów wspomagających, past, granulatów, flokulantow, itp.) wykonujemy usługi obróbki wibrościernej dla klientów niedysponujących odpowiednimi urządzeniami lub których wielkość zamówień przekracza obecne zdolności produkcyjne. Jesteśmy przygotowani zarówno do usług w zakresie obróbek dużych serii produkcyjnych jak i niewielkich partii detali.

Przeprowadzamy również pokazowe procesy obróbcze na detalach klientów którzy chcą potwierdzić przydatność tej technologii w swoich warunkach przed podjęciem decyzji o jej wdrożeniu.

Wykonujemy remonty wybranych urządzeń do obróbek wibrościernych, nie tylko wygładzarek lub suszarek wibracyjnych ale innych maszyn „towarzyszących”, np. urządzeń do oczyszczania ścieków, w tym systemów odśrodkowych (tzw. centryfug).

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.